Lot do Nairobi

  • Lotnisko w Nairobi
  • Lotnisko w Paryżu
  • Paryż

 

Niedziela, 18 października 2015

1:00 a.m. Siedzimy w matatu z Poznania do Berlina.

3:00 a.m. Właśnie mieliśmy spotkanie z dzikiem na autostradzie. Wszystko ok, udało się go ominąć, ale nie spodziewaliśmy się takich przygód już na wstępie. To tylko mały dzik, a w Kenii przecież czekają na nas słonie…

7:00 a.m. Jesteśmy w Berlinie, w samolocie. Za pół godziny start do Paryża. Wszystko przebiega sprawnie. No to teraz możemy w końcu iść spać.

8:40 a.m. Jesteśmy w Paryżu. Za nami przyjemny lot nad chmurami. Tutaj tylko 8 stopni i pochmurno. Idziemy na samolot do Nairobi. Pisaliśmy do Kipsanga, nie odpowiada. Damy znać jak dolecimy około 20.

9:00 p.m. Jesteśmy w Nairobi! Wszystko ok. Wychodzimy z lotniska i szukamy Petera (naszego kenijskiego przewodnika), który ma nas zawieźć do hotelu. Mega zmęczeni. Na dworze 24 stopnie.

 

 

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com