VI warsztaty z techniki biegu – zapowiedź

W najbliższy piątek startujemy z kolejnymi weekendowymi warsztatami z techniki biegu. Oby pogoda się utrzymała, bo póki co jest idealna do treningów. Las w naszym Iten mieni się wszystkimi jesiennymi kolorami, a nogi same rwą się do biegania.

Na weekend ponownie przyjedzie do nas Daniel – Biały Keniol. Przyznał mi się ostatnio, że w związku z innymi obowiązkami po ostatnim obozie udało mu się tylko dwa razy w tygodniu wyjść na truchtanie. Mimo to, w minioną sobotę pobiegł kontrolnie w parkrunie w Krakowie. Poprawił swoją życiówkę o prawie 30 sekund. Teraz wynosi ona 16:40. Bardzo ładnie, gratulujemy i cieszymy się! Daniel faktycznie mocno się zaangażował i mimo, że mieszka daleko, to udaje mu się przyjeżdżać do nas niemal na każdy zjazd. Do tej pory yacool skupiał się w pracy z nim nad ładowaniem nogi podporowej, koordynacją pracy, lepszym czuciem biegu, zwiększaniem zakresów i większym rozluźnieniem na co dzień. Teraz zamierza dołożyć do tego kolejny czynnik – szybkość pracy, czyli kadencję.

W sobotę wieczorem ponownie zagości u nas Gaja od terapii Integracji Strukturalnej. Zapowiedziała, że popracujemy z osiami w nogach – relacją staw skokowy – kolano – biodro i osią centralną: relacja głowa – kość krzyżowa. Zobaczymy jak wiedza praktyczna pomaga nam w zestrajaniu ruchu – dostosowaniu ciała do wykonania danego ruchu. Jeśli ktoś chciałby dołączyć do jej warsztatu, to prośba o kontakt.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.