II warsztaty z techniki biegu dz.3

 

Na dzisiejszy poranny trening zapowiedział się jeszcze jeden biegacz, który akurat w te dni był u rodziny pod Poznaniem, a zależało mu na konsultacji u yacoola. Zadzwonił wieczorem, że będzie przed 7 rano. Nastawiliśmy więc budziki, ale po wczorajszym biegowo – pływacko – jogowym dniu trudno było się wybudzić. Na szczęście Bartek przysłał smsa, że się jednak spóźni kwadrans.

Potem pobiegliśmy w las. Po drodze często się zatrzymywaliśmy na dodatkowe ćwiczenia. Bartek był z nami po raz pierwszy i wszystko było dla niego nowymi odczuciami. Amadi pracował nad stabilizacją miednicy i większym przywiedzeniem, Daniel hycał jak wesoła gazela 😉

Po godzinie wróciliśmy do naszej bazy. Seba gdzieś w necie znalazł newsa, że jakiś 10 latek pobił rekord świata Phelpsa (w tej kategorii wiekowej) na 100 metrów delfinem, łamiąc granicę 1:10! Dzieciak nazywa się Clark Kent 😉 Ciekawe jak dalej będzie się rozwijał. Chwilowo poza pływaniem, które trenuje od czterech lat gra na pianinie, uprawia sztuki walki i interesuje się programowaniem.
Zanim usiedliśmy do oglądania biegów niebieskiego Keniola, Bekele czy Kipketera odpaliliśmy sobie tego młodego chłopaczka. Petarda!

* Następne warsztaty z techniki biegu: 17-19.08 oraz 31.08-02.09.

Możesz również polubić…

2 komentarze

  1. Robert pisze:

    Zazdroszcze Wam tych spotkań ale już niedlugo nadrobię?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.